background

WEB TASARIM


Markanızın güvenirliğini ve kalitesini ön plana çıkartan, responsive yapısıyla tüm mobil cihazlarla uyumlu, Google, Yandex ve Bing arama motorlarıyla uyumlu, kolay yönetilebilen şık ve modern tasarımlı uygulamalar sunuyoruz.

Responsive web tasarım


Türkiye’ de internet erişiminin %35’den fazlası telefon ve tablet üzerinden yapılıyor. Bu cihazlarda daha iyi kullanıcı deneyimi sağlamak, sitenizi tercih edenlerin sitenizde daha çok zaman harcaması ve sizi daha iyi tanıması anlamına gelir.

Bu da pazarlamak istediğiniz ürün ya da hizmetinizin tanıtımı ya da vermek istediğiniz mesajı aktarabilmek için size daha çok fırsat sağlar.

Responsive web tasarım ile yapılan web sitelerin akıllı telefonlar,tabletler,masaüstü bilgisayarlar ve laptoplar da uyumlu bir şekilde görünmesini ve ziyaretçilerin daha sağlıyor.

Responsive web tasarımın tercih etmenin en önemli nedenlerinden biri günümüzde akıllı telefon ve tablet kullanma oranının her geçen gün arttığını düşünürsek buradan gelen ziyaretçileri kaybetmemeliyiz.

Tüm cihazlar için tek çözüm


Mobil web sitesinin aksine responsive web tasarımda tek bir tasarım farklı cihazlara uyum sağlayarak çalışır.(Akıllı telefonlar, tabletler, masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar)

İLETİŞİM


Bizimle iletişim formunu doldurarak ya da skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz.